top of page

Штутгарт: цибуля садівників-любителів та професіоналів

YAT вирощує, зберігає та продає смачний сорт цибулі, що прославився невибагливістю і дає відмінні врожаї!


Штутгарт - сорт цибулі, який, як можна здогадатися з назви, вивели німецькі селекціонери. Його відносять до середньостиглих видів, тому сорт користується успіхом не тільки у професійних городників, але й любителів. На українських ринках має величезний попит.Характерною відмінністю овоча є цибулини великих розмірів та округлих плескуватих форм. Вага однієї може доходити до чверті кілограма, але в середньому досягає від ста до півтори сотні грам. Відтінки цибулини в межах від жовтувато-коричневого до білого.Урожайність Штутгарту дозволяє з кожного квадратного метра грядки збирати від п'яти до восьми кілограм цибулі.

В цибулі є багато вітаміну C, що робить її відмінним засобом у боротьбі з простудними хворобами. Крім того, в цибулинах міститься багато сухих речовин, завдяки яким овоч успішно висушується або заморожується.Комадна YAT вирощує цибулю третій рік. Овоч не дисикують, тобто не піддають хімічній обробці.

Штутгарт доводять до біологічного сну - відправляють у так звану "зимову сплячку", розповіла керівниця ТОВ "Яловицькі Агротехнології" Любов Біренс. Для цього одразу з поля цибулю відправляють на вентиляцію. Так вона сушиться не менше двох тижнів.Після вентиляції цибулю поміщають у холодильник. Коли її ріст припиниться, це видно по стану корінців, які засихають, Штутгарт починають продавати клієнтам та партнерам.

При таких підготовці та зберіганні цибуля не витрачає корисні якості і готова, як до споживання, так і "проснутися" для росту.

Замовляйте та купуйте цибулю на нашому сайті.
Підпишіться на новини:

Дякуємо, що підписалися!

bottom of page